istanbul inşaat firmaları listesi

İstanbul İnşaat Firmaları

Yazar: admin | Tarih: Ağustos 09, 2012
İnşaat, Keten İnşaat / Yorum Yorum

KETEN İNŞAAT, PROJELERİNDEKİ SELAHATTİN KETEN İMZASIYLA AYRICALIĞINI KORUYOR…

İnşaat sektörünün altın yıllarını yaşadığı Türkiye’de birbirinden iddialı projeler yarışırken İstanbul’daki inşaat firmaları da müşterilerine ayrıcalıklar sunmak için tüm hızıyla çalışmalarını yürütüyor.

Dünyanın gözde şehirleri arasında yer alan İstanbul’da konutta alternatifler arttıkça artıyor. Her zevke, her bütçeye uygun sunulan seçenekler birçok kişiyi sıfırdan ev sahibi yapıyor. Birbirinden iddialı ve modern projelerle göz dolduran İstanbul’daki inşaat firmaları arasında Keten İnşaat da sektöre damga vuran köklü firmaların arasında yerini alıyor. 30 yıllık bir geçmişe sahip Keten İnşaat butik ve kişiye özel yapıları ile müşterisi ile buluşuyor.

Yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerde farklılığı yakalayan Keten İnşaat, konservatif üretimden uzak duruyor. Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten müşterinin zevkine göre yaşam alanları oluşturarak bu aşamada tecrübeli mimar ekibi tarafından ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti sunuyor.

İstanbul’daki seçkin semtlerde yapılar üreten ve yeni projeler geliştiren Keten İnşaat;  Nişantaşı, Teşvikiye, Bostancı, Fenerbahçe, Erenköy, Çamlıca, Beşiktaş gibi bölgelerde şehrin merkezine yaşam alanları kuruyor.

Devamını Oku…

Etiketler: , , , ,